IPKO Superliga

Zyrtare, Antonio Marku largohet nga Drenica

Antonio Marku është sërish një futbollist i lirë në merkato. Pas 6 muajsh te Drenica në kampionatin kosovar ish-mbrojtësi i Vllaznisë ka mbyllur bashkëpunimin me klubin nga Skënderaj dhe lajmin e ka raportuar vetë me një postim në profilin e tij zyrtar në Facebook. Ndryshimet që janë bërë sëfundmi në rradhët e klubit kosovar nuk i kanë pëlqyer Markut i cili është larguar nga Drenica. Në Shqipëri 27-vjeçari përveç se me Vllazninë, ka luajtur edhe me Laçin, Kukësin e Dinamon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency