Kategoria Superiore

Zyrtare, Apolonia mbetet pa trajner, Colella jep dorëheqjen!

2 pikë në 5 ndeshje dhe ajo disfatë turpëruese me shifrat 6-1 ndaj Laçit i vunë kapak aventurës së Giovanni Colellas në stolin e Apolonisë. Klubi fierak mbrëmjen e të hënës ka bërë me dije se trajneri italian ka dhënë dorëheqjen pas humbjes së thellë 6-1 ndaj Laçit, dorëheqje që është pranuar nga drejtuesit e klubit, të cilët kanë falenderuar italianin për punën e bërë gjatë këtyre javëve dhe janë vendosur menjëherë në kërkim të një trajneri të ri, pasi kalendari i Kategorisë Superiore në këtë sezon është shumë i ngjeshur dhe koha nuk pret.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency