Premier League

Zyrtare, Ashley Young snobon ofertat, rinovon me Man.United

Ashley Young largon zërat e merkatos që e lidhnin me një transferim të mundshëm te Interi. Mbrojtësi i krahut i Djajve të Kuq nuk do të largohet nga Manchester United në fund të këtij sezoni pasi ka rinovuar zyrtarisht kontratën me klubin nga Old Trafford edhe për një tjetër sezon deri në verën e vitit 2020. Ashley Young është pjesë e Manchester United që nga viti 2011 kur u transferua nga Aston Villa. Me fanellën e United, Ashley Young i cili fillimisht aktivizohej si sulmues krahu, por trajneri Louis Van Gaal vendosi ta spostonte në mbrojtje numëron 227 prezenca dhe 17 gola të realizuar. Dëshira e Young ishte një dhe e vetme të qëndronte te Manchester United dhe për këtë arsye snoboi një sërë ofertash.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency