La Liga

Zyrtare, Atletico Madrid blen kartonin e Alvaro Moratës!

Alavaro Morata do të jetë një futbollist i Atleticos së Madridit edhe pas verës së vitit 2020. Los Colchoneros kanë vendosur të blejnë përfundimisht kartonin e sulmuesit të kombëtares spanjolle dhe ia kanë bërë me dije Chelsea-t, një vit më herët pasi huazimi i tij nga Blutë e Londrës te Atletico i përfundon në verën e vitit 2020. Pas 12 muajsh Atletico do të derdhë në arkat e Chelsea-t plot 56 milionë euro, ndërkohë që 7 milionë euro i ka paguar që në janar të këtij viti për huazimin 18-mujor të futbollistit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency