Serie B

Zyrtare, Balotelli riniset nga Serie B, prezantohet te Monza!

Tashmë gjithçka është zyrtare. Mario Balotelli riniset nga Serie B. Ish-sulmuesi i Interit dhe Milanit ka firmosur për Monzan pasi u bind nga oferta që i bëri ish-drejtuesi i kuqezinjëve Adriano Galliani me të cilin ka bashkëpunuar te Milani.

“Mirë se vjen Mario“, lexohet në postimin e Monza në Twitter. 30-vjeçari qëndron pushim prej muajit korrik, periudhë kur i dha fund aventurës me ekipin e Brescia. Balotelli ka firmosur një vit me klubin që pretendon ngjitjen në Serie A. Nëse objektivi arrihet, sulmuesi i famshëm ka opsionin për të vijuar deri në verën e vitit 2022 me Monza. Përveç Balotellit Monza ka në skuadër edhe një tjetër emër të madh, gjithashtu ish-lojtar i Milanit Kevin Prince Boateng. Edhe në këtë aventurë të re tashmë 30-vjeçar Balotelli do të mbajë veshur fanellën me numër 45, siç ka bërë gjatë gjithë karrierës së tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency