Bundesliga

Zyrtare, Bayerni shkarkon Niko Kovac

Niko Kovac nuk është më trajneri i Bayern Munich. Humbja e turpshme ndaj skuadrës së tij Eintracht Frankfurt me rezultatin 5-1 ka rezultuar fatale për kroatin i cili është shkarkuar nga detyra si trajner i skuadrës bavareze. Përfundon kështu pas rreth 18 muajsh aventura e Niko Kovac në stolin e Bayernit me 48 vjeçarin ballkanas që fitoi 3 trofe në këtë eksperiencë me kampionët e Gjermanisë. Në 2 ndeshjet e ardhshme skuadra do të drejtohet nga ndihmësi i Kovac Hans Flick, ndërsa gjatë pushimit të kombëtareve drejtuesit e Bayernit do të kenë kohën e mjaftueshme për të gjetur trajnerin e ri. Flitet për shumë emra ku më tepër spikasin Jose Mourinho dhe Massimiliano Allegri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency