Abissnet Superiore

Zyrtare, Bedri Greca afrimi i parë i Kastriotit në merkato!

Kastrioti bën goditjen e parë zyrtare në merkato pas largimeve të shumta. Krutanët kanë afruar një emër të njohur të Kategorisë Superiore, pikërisht sulmuesin anësor Bedri Greca, i cili rikthehet në kampionatin shqiptar pas eksperiencës në Kosovë me Feronikelin. Ka qenë vetë klubi i Kastriotit që ka njoftuar afrimin e Grecës: “Bedri Greca është afrimi i parë i Kastriotit në këtë merkato verore. Mesfushori anësor është një emër i njohur në kampionatin shqiptar, pasi ka luajtur prej vitesh në elitë dhe ka veshur fanellën e ekipeve si Flamurtari, Kukësi, Tirana dhe Laçi”, shkruan klubi krutan në njoftimin e bërë në rrjetet sociale. Greca do t’u hapë rrugën transferimeve të tjera në këtë merkato për Kastriotin, ndërkohë që lojtari është vendosur menjëherë nën urdhrat e trajnerit Ramadan Ndreu, duke nisur stërvitjen me krutanët.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency