Kosova

Zyrtare, Bledi Shkëmbi trajner i Ballkanit në Kosovë

Zyrtarizohet pasuesi i Ismet Munishit në krye të Ballkanit në Superligën e Kosovës. Bhet fjalë për Bledi Shkëmbin, ish-futbollistin dhe trajnerin e njohur shqiptar, që kthehet të punojë në Kosovë ku më parë ka drejtuar Lirinë e Prizrenit. Në njoftimin e klubit nga Suhareka, Skëmbi ishte kandidatura që shpalosi një projekt më bindës, ndaj u vendos që të jetë korçari trajneri i Ballkanit.

Njoftimi i Ballkanit

Kemi arritur marrëveshjen me trajnerin nga Korça z. Bledi Shkëmbi. Pas shumë negociatave me trajner të respektuar, të cilët i kemi kontaktuar dhe të cilët i falënderojmë për shpalosjen e programeve të tyre dhe vullnetin për të bashkëpunuar.

Mirëpo, ai i cili na bindi për një bashkëpunim të ardhshëm tashmë është timonieri më i ri FC Ballkanit, Bledi Shkëmbi.

Shkëmbi ka drejtuar skuadrën KF Teuta (Durrës) dhe Liria FC (Prizren) andaj kjo është sprova e tij e dytë në Superligën e Kosovës.

Na priftë e mbara Bledi Shkëmbi, Na priftë e mbara Suharekë!”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency