Kategoria Superiore

Zyrtare, Bojan Gjorgievski ikën pa ngulur ende këmbë te Kamza

Dy javë më parë u prezantua nga presidenti Naim Qarri si përforcimi i rëndësishëm i merkatos së janarit. Vinte nga Teuta e Durrësit dhe konsiderohej si vlerë e shtuar për fazën mbrojtëse, por tashmë nuk është më nën urdhrat e trajnerit Ernest Gjoka te Kamza. Klubi nga periferia e kryeqytetit nëpërmjet një njoftimi të shkurtër për shtyp ka bërë të ditur se Bojan Gjorgievski ka prishur me konsensus kontratën, me argumentimin se nuk arriti të aktivizohej qoftë një minutë në ndeshjet e fundit. Lajmin në fakt e parapriu kryetari i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, i ftuar në një emision sportiv, ku dha shpjegimet e tij në lidhje me problemet financiare që ka klubi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency