Bundesliga

Zyrtare, Burki rinovon me Dortmundin, Chelsea mbetet “thatë”!

Dortmund shmang interesimin e Chelsea-t për portierin e saj Roman Burki duke i rinovuar zyrtarisht kontratën. Klubi verdhezi ka nisur të hedhë bazat për sezonin e ardhshëm duke blinduar lojtarët e saj më të mirë dhe portieri zviceran i ardhur nga Freiburg 5 vite më parë konsiderohet si i tillë. 29-vjeçari ka firmosur kontratën e re në praninë e drejtorit sportiv Michael Zorc që do të zgjasë deri në verën e vitit 2023. Për Burkin sëfundmi Chelsea kishte shfaqur shumë interes por lojtari do të vazhdojë aventurën e tij te Borussia Dortmund.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency