IPKO Superliga

Zyrtare, Bylbyl Sokoli emërohet trajner i Llapit

Ambiciet e mëdha të Llapit për edcionin e ri futbollistik konfirmohet me zyrtarizimin e Bylbyl Sokolit në krye të skuadrës në rolin e trajnerit. Pasi firmosi me disa elementë shumë të rëndësishëm për të ardhmen, skuadra llapiane bëri edhe prezantimin e trajnerit të ri, Bylbyl Sokoli, të aksionarëve të rinj si dhe sqaroi pozitat e tyre. .

Konferencën e hapi Presidenti i klubit, Nexhat Dumnica, i cili njoftoi për aksionarët e rinj, pastaj fjalën e mori Drejtori Ekzekutiv-Sportiv, Tahir Batatina, i cili njoftoi për emërimin e Sokolit si kryetrajner.

 

Bordi dhe aksionarët e ri janë:

Nexhat Dumnica – President

Tahir Batatina – Drejtor Ekzekutiv – Sportiv

Fadil Dervisholli – nënkryetar dhe aksionar

Muhamet Rexhepi – sekretar

Afrim Ajeti – drejtor gjeneral për transferimet ndërkombëtare dhe aksionar

Shkumbin Veliu – Aksionar dhe Drejtor i Departmentit Ligjor

Baki Osmani – Anëtar i bordit dhe aksionar

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top