Kategoria Superiore

Zyrtare, Bylis afron një tjetër mbrojtës

Bylis nuk ndalet në merkato. Pasi zyrtarizoi afrimet e dy lojtarëve ekspertë të kampionatit shqiptar dhe me shumë eksperiencë, mbrojtësit Ditmar Bicaj dhe portierit Isli Hidi, skuadra ballshiote ka zyrtarizimin afrimin e një tjetër mbrojtësi, por këtë herë bëhet fjalë për një lojtar në kulmin e moshës dhe që vjen pas një sezoni pozitiv me Tiranën. Bëhet fjalë për Jurgen Goxhën të cilin, Tirana ka vendosur ta huazojë për një vit te Bylis. Lajmi është zyrtarizuar nga vetë klubi ballshiot me Bylis që uron mirëseardhjen Jurgen Goxhës i cili do t’i bashkohet pjesës tjetër të skuadrës ballshiote në stërvitje të enjten. Me afrimin e Jurgen Goxhës, Ditmar Bicajt dhe Isli Hidit reparti i tërhequr i Bylisit duket i kompletuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency