Lajme

Zyrtare, Candreva te Sampdoria, Esposito te SPAL-i

Interi vazhdon ta “çlirojë” organikën nga elementë që për Antonio Conten, për momentin, janë të tepërt. Kështu, pas kalimit të uruguajanit Godin te Cagliari u zyrtarizua edhe Candreva te Sampdoria. Por zikaltrit nuk u ndalën me kaq. Mesfushori i ri i talentuar, Sebastiano Esposito transferohet zyrtarisht te SPAL-i, në Serinë B, në formë huazimi.

18-vjeçari, i cili për ca kohë sezonin e kaluar ishte alternativa e parë për Lautaron dhe Lukakun, do të kërkojë të ketë më shumë minuta në këmbë një kategori më poshtë.

Sulmuesi i ri, për më tepër, në Ferrara gjen vëllanë e tij, Salvatore, që gjithashtu luan te SPAL-i. Synimi i Espositos është që për një kohë jo shumë të gjatë të rikthehet në Milano, për të patur një rol protagonisti te zikaltrit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency