Premier League

Zyrtare, Chelsea huazon Ross Barkley te Aston Villa!

Chelsea ka qenë padiskutim skuadra më aktive në merkaton e kësaj vere, duke shpenzuar mbi 200 milionë euro për të afruar emra të tillë si Havertz, Werner, Ziyech, Chillëell apo sëfundmi portierin Mendy pa harruar Thiago Silvan që ka mbrritur me parametër zero. Për momentin Lampard ka në skuadër shumë lojtarë sidomos në repartin e mesfushës dhe për t’ia bërë disi më të lehta zgjedhjet trajnerit të tyre kanë menduar drejtuesit e klubit të cilët kanë larguar mesfushorin Ross Barkley. Blutë e Londrës e kanë huazuar për një sezon te Aston Villa, mesfushorin që erdhi te Chelsea në vitin 2018-të nga Everton, aty ku Barkley do të ketë më shumë hapësira për të luajtur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency