Premier League

Zyrtare, David Luiz i thotë lamtumirë Arsenalit

David Luiz ndahet me Arsenalin pas dy sezonesh. Mbrojtësi qendror, i cili më parë ka luajtur edhe për Chelsea-n dhe Paris Saint Germain, nuk do të rinovojë kontratën e tij me “Topçinjtë”. Këtë e bëri të qartë trajneri i londinezëve, Mikel Arteta:

“Ne kemi biseduar disa herë dhe e morëm këtë vendim. Vitin e kaluar David e rinovoi kontratën në një moment shumë të vështirë të shkaktuar nga Koronavirusi. Ramë dakord të vazhdonim edhe një sezon. Tani, pas disa bisedash, kemi vendosur që është koha të themi lamtumirë”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency