Merkato

Zyrtare/ David Luiz kthehet në Brazil, firmos me Flamengon

Pas 14 sezonesh në Europë me fanellat e Benficas, Chelsea-t, PSG-së dhe Arsenalit, David Luiz kthehet në Brazil. Klubi i Flamengos ka njoftuar mbërritjen e mbrojtësit 34-vjeçar, i cili doli pa kontratë pas sezonit të fundit me “Topçinjtë”

David Luiz do të japë kontribut me skuadrën me qendër në Rio de Janeiro deri në dhjetor 2022, pra për thuajse një vit e gjysmë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency