Abissnet Superiore

Zyrtare, Dinamo nuk ndalet në merkato, merr edhe Isaevskin!

Dinamo nuk ndalet vetëm me Enis Gavazaj sepse pa u mbushur ende 24 orë nga afrimi i ish-lojtarit të Skënderbeut ka zyrtarizuar edhe mbrojtësin anësor Aleksandar Isaevski i cili spikati në sezonin e kaluar të Kategorisë Superiore me fanellën e Vllaznisë dhe konsiderohet një përforcim shumë i vlefshëm për blutë kryeqytetas. Ka qenë klubi dinamovit që ka zyrtarizuar firmën me mbrojtësin e majtë 26-vjeçar për të cilin interesohej edhe Tirana. Pak nga pak Dinamo e re e Superiores që do të drejtohet nga trajneri Bledi Shkëmbi po nis të marrë formë. Zyrtarizimet e Gavazajt dhe Isaevskit te skuadra kryeqytetase vinë pas firmave me emra të tillë si Patrik Bardhi, Aleksandar Sofranac, Xhuliano Skuka, Dorian Kërçiku e Marin Abazaj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency