Kategoria Superiore

Zyrtare, Edison Ndreca firmos për 2 vite me Kukësin!

Zyrtarizohet edhe afrimi i tretë i Kukësit në këtë merkato verore. Edison Ndreca është zyrtarisht pjesë e verilindorëve me të cilët ka firmosur për 2 vite. Ka qenë vetë klubi i Kukësit me një njoftim në rrjetet sociale që ka bërë publik afrimin e ish-lojtarit të Bylisit, i cili pavarsisht rënies së ballshiotëve një kategori më poshtë shkëlqeu në sezonin e fundit me 6 gola dhe 1 asist me fanellën e Bylisit. Ndreca përveç se si mbrojtës krahu mund të përshtatet edhe si mesfushor ndërsa në karrierën e tij ka luajtur edhe me Teutën, Laçin e Kastriotin.

“Objektivat e Kukësit dhe projekti që klubi ka, më bindi dhe ma bëri më të lehtë zgjedhjen. Shpresoj që së bashku të bëjmë gjëra të mëdha dhe të rikthejmë titullin kampion në Kukës dhe Kupën e Shqiperisë. Për mua është kënaqësi që të vesh fanellën e Kukësit dhe do të jap më të mirën time! Forca Kukesi”, tha Ndreca në fjalën e tij të parë si futbollist i Kukësit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency