Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gjermani

Zyrtare, Eintracht Frankfurt afron një sulmues për sezonin e ardhshëm  

Eintracht Frankfurt ka bërë afrimin e parë për sezonin e ardhshëm, duke “peshkuar” te klubi i Wolfsburg.

Omar Marmoush është lojtari më i ri i skuadrës së Eintracht Frankfrut, i cili afrohet me parametra zero, dhe këtë lajm e ka bërë publik vetë klubi gjerman.

Lexo edhe: 

Në një postim në rrjetet sociale, Frankfurt bën me dije se sulmuesi 24-vjeçar ka firmosur me ta deri në vitin 2027-të.

Lajme të tjera

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Featured

Lionel Messi refuzon Barcelonën. Ylli argjentinas ka marrë vendimin final për të ardhemn e tij, teksa ka zgjedhur të transferohet në Shtetet e Bashkuara...