Abissnet Superiore

Zyrtare, Eni Imami rikthehet te Dinamo!

Eni Imami rikthehet te Dinamo pas 5 vitesh e gjysmë. Mbrojtësi 28-vjeçari është zyrtarizimi i radhës për blutë kryeqytetas në këtë merkato verore, një tranferim që përflitej prej javësh por vetëm tashmë është bërë zyrtar nga klubi shkodran. Pas eksperiencës pozitive me Vllazninë me të cilët fitoi Kupën e Shqipërisë dhe u paraqit denjësisht në Europë, Imami është rikthyer te klubi ku u bë i njohur si futbollist për të lënë shenjë dhe pse jo për të tentuar titullin kampion me blutë.

“Mbrojtësi Eni Imami është firma e radhës për Dinamon. 28-vjeçari pas eksperiencave në disa klube në Superiore rikthehet në shtëpi, aty ku nisi karriera futbollistike. Imami është bashkuar sot me skuadrën në Pogradec”, lexohet në komunikatën për shtyp të Dinamos.

Te Dinamo Imami gjen edhe mbrojtësin e majtë Aleksander Isaevski të cilin e kishte shok skuadre te Vllaznia, ndërkohë që afrimi i 28-vjeçarit rrit cilësinë në mbrojtjen e Dinamos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency