IPKO Superliga

Zyrtare/Ersil Ymeri firmos me Llapin, i bashkohet Durrës

Një tjetër futbollist i Superiores “emigron” në futbollin e Kosovës. Ersil Ymeri nënshkruan kontratë 6-mujore me skuadrën e Llapin me mundësi vazhdimi edhe për 1 vit tjetër.

Mesfushori i qendrës u bë zyrtarisht pjesë e skuadrës nga Podujeva gjatë ditës së sotme. 25-vjeçari nga Shkodra iu bashkua pjesës tjetër të ekipit në Durrës për fazën përgatitore.

Ymeri fillimisht është aktivizuar te Veleçiku dhe Kamza në Kategorinë e Parë në Shqipëri, më pas me kamzalinjtë në Superiore, për t’iu bashkuar më vonë Kastriotit dhe së fundmi Laçit. Gjatë karrierës së tij në Superiore ka mundur të realizojë 6 gola, 2 me Kamzën e 4 me Kastriotin.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency