Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Zyrtare/ Është 34 vjeç, por Bayern i rinovon kontratën portierit  

Sven Ulreich ka rinovuar kontratën me Bayern Munich. Përmes një publikimi në faqen zyrtare klubi bavarez bëri me dije se 34-vjeçari ka rinovuar edhe me një vit tjetër kontratën.

Pra portieri gjerman do të jetë pjesë e kampionëve në fuqi të Gjermanisë të paktën deri më 30 qershor të 2024-ës.

Në postimin e bërë publik nga Bayern, klub shprehet i lumtur që Ulreich do vazhdojë të jetë pjesë e tyre edhe për sezonin e ardhshëm.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....