Bundesliga

Zyrtare, Favre rinovon me Dortmundin deri në vitin 2021!

Lucien Favre te Borussia Dortmund deri në verën e vitit 2021. Edhe pse dështoi të fitonte titullin në sezonin e tij të parë me verdhezinjtë, drejtuesit e klubit nga Signal Iduna Park kanë konfirmuar besimin që kanë ndaj teknikut 61-vjeçar, duke i zgjatur edhe me një tjetër vit kontratën që i skadonte në 2020-ën. Favre në sezonin e tij të parë në krye të Dortmundit arriti të kryesonte kampionatin me 9 pikë avantazh ndaj Bayernit por në fund u dorëzua me bavarezët që në javën e 34-t siguruan zyrtarisht titullin e 7-të radhazi. Megjithatë te Dortmundi kanë bindjen se me zviceranin në stol dhe me blerjet e reja si Nico Schulz, Thorgan Hazard dhe Julian Brandt mund ta thyejnë hegjemoninë e Bayernit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency