IPKO Superliga

Zyrtare, Feronikeli firmos me mesfushorin malazez!

Feronikeli bën goditjen e parë në merkato për sezonin 2020-2021. Vetëm pak ditë pas mbylljes së këtij edicioni, skuadra nga Drenasi ka zyrtarizuar afrimin e mesfushorit malazez Marko Milickovic. Ai është 22-vjeç dhe luan si mesfushor i avancuar, teksa në karrierën e tij është aktivizuar më së shumti te skuadra e OFK Titograd që të gjithë shqiptarët e njohin si Mladost. Në sezonin e fundit Milickovic u aktivizua në 22 takime mes kampionatit dhe Kupës në Malin e Zi duke realizuar dhe 5 gola. Mesfushori malazez është vetëm përforcimi i parë për Feronikelin që premton një merkato cilësore për sezonin e ardhshëm me skuadrën që do të rinisë stërvitjen në datën 10 gusht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency