Kupa e Spanjes

Zyrtare, finalja Barça-Valencia, ekzluzivitet i Supersport!

Ashtu si në sezonet e kaluara edhe në këtë edicion finalja e Kupës së Mbretit do të jetë një ezkluzivitet i Supersport dhe Digitalb që ka siguruar të drejtën për transmetimin e sfidës mes Barcelonës dhe Valencias. Finalja e Kupës së Mbretit për edicionin 2018-2019 do të zhvillohet në stadiumin e Betis, Benito Villamarin pra pikërisht në qytetin e Sevillias në Andaluzi. Barça është favoritja e padiskutueshme për të fituar trofeun edhe pse Valencia do të përpiqet të thotë fjalën e saj në këtë ndeshje pasi nuk e fiton Kupën e Mbretit që nga sezoni i largët 2003-2004.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency