Bundesliga

Zyrtare, Flick kalon provën, firmos deri në vitin 2023 me Bayernin!

Hansi Flick e ka kaluar provën dhe do të jetë zyrtarisht trajneri i Bayern Munich deri në verën e vitit 2023. Lajmin e mirë për të gjithë tifozët bavarezë e ka zyrtarizuar vetë klubi i Bayernit, një lajm që ka ardhur në një periudhë të vështirë siç është ajo e emergjencës nga koronavirusi. Hansi Flick e mori drejtimin e Bayernit 5 muaj më parë duke u bërë trajner i parë i skuadrës pas shkarkimit të kroatit Niko Kocac. Puna e mirë që ka bërë gjatë këtyre muajve e ka shpërblyer me një kontratë të re afatgjatë 55-vjeçarin gjerman.

“Pres me padurim që të përballoj objektivat e radhës bashkë me stafin tim dhe skuadrën”, ishin fjalët e Flick pas firmës ndërsa edhe shefi ekzekutiv Karl-Heinz Rummenigge ishte i lumtur me zgjidhjen. “Bayerni është shumë i lumtur me punën e Hansi Flik. Skuadra është zhvilluar mirë nën drejtimin e tij dhe luan futboll tërheqës, i cili reflektohet gjithashtu në rezultate. Ne jemi i vetmi klub gjerman ende në garë në tre turne. Mua më pëlqen gjithashtu mënyra se si drejton skuadrën, aftësitë e tij njerëzore janë bindëse”, theksoi shefi ekzekutiv pas firmës mes palëve që kanë zgjedhur këtë bashkëpunim e tashmë mund të planifikojnë qetësisht të ardhmen e klubit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency