Bundesliga

Zyrtare, Frankfurt blen përfundimisht kartonin e Trapp nga PSG

Kevin Trapp rikthehet te Eintracht Frankfurt por këtë herë në formë përfundimtare dhe jo më në huazim. Me një njoftim në faqen zyrtare klubi gjerman ka njoftuar blerjen e portierit 29-vjeçar nga Paris Saint Germain. Trapp ka firmosur me Eintracht Frankfurt deri në vitin 2024 ndërkohë që klubi gjerman ka derdhur në arkat e kampionëve të Francës, 7 milionë euro për kartonin e gardianit të kombëtares gjermane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency