Futboll

Zyrtare, Gaitan lë Kinën për Amerikën!

Aventurë e re për Nicolas Gaitan. Fantazisti argjentinas i cili ka patur eksperienca të suksesshme te Benfica e më pas te Atletico Madrid mbylli aventurën në Kinë me Dalian Yifang dhe tashmë do luajë përtej oqanit në Major League Soccer me Chicago Fire. Për këta të fundit është goditja e madhe që mbyll merkaton e klubit dhe rrit ambiciet për tu rikthyer te titulli i madh që mungon që prej vitit 1998. 31-vjeçari Gaitan ka firmosur për një sezon por në bazë të performances së tij klubi ka të drejtën për ta zgjatur kontratën edhe me një tjetër sezon.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency