Abissnet Superiore

Zyrtare/ Gavazaj rikthehet në Superiore, firmos me Dinamon

Ashtu siç pati raportuar Supersport disa ditë më parë, Enis Gavazaj rikthehet në Kategorinë Superiore, këtë herë për të veshur fanellën e Dinamos së sapo ngjitur në Kategorinë Superiore.

Futbollisti 26-vjeçar nga Zhuri i Prizrenit ka qenë pjesë e Prishtinës në Ipko Superligën e Kosovës sezonin e fundit dhe tani duket se është gati të rikthehet në Superiore, këtë herë për të ndihmuar Dinamon, të bëjë një paraqitje sa më dinjitoze.

Gavazaj ka luajtur më herët për skuadrën e Skënderbeut, ku ka bërë mjaft mirë në kampionat e Europë, ndonëse 2-3 sezonet e fundit karriera nuk i ka shkuar si duhet.

Dinamo siguroi rikthimin në elitën e futbollit shqiptar, pas shumë vitesh endjeje nëpër ligat e ulëta, teksa tashmë nën drejtimin e presidentit Ardian Bardhi, ka plane vërtetë ambicioze për t’u përfaqësuar denjësisht edhe në Kategorinë Superiore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency