Abissnet Superiore

Zyrtare, Gent Muça rikthehet te Tirana pas 1 viti!

Tirana rikthen në skuadër një nga ikonat e klubit bardheblu. Bëhet fjalë për Gentian Muçën i cili do të mbajë sërish veshur fanellën bardheblu pas një sezoni shumë pozitiv me Prishtinën në Superligën kosovare ku arriti të fitonte titullin kampion. Në moshën  34-vjeçare Gent Muça rikthehet në klubin ku ka luajtur për pjesën më të madhe të karrierës për të lënë sërish gjurmë. Ka qenë vetë Tirana që me një njoftim ka zyrtarizuar afrimin e mbrojtësit.
“Përjetë bardheblu!
Gent Muça, rikthehet në kryeqytet dhe pas takimit me presidencën arriti dakordësinë për të qënë sërish pjesë e skuadrës. Ish zëvendës kapiteni aq i dashur për publikun dhe shokët e ekipit vjen në familjen e tij dhe shprehet i lumtur që do të luajë sërish për fanellën më të bukur në botë”, lexohet në njoftimin e klubit të Tiranës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency