Abissnet Superiore

Zyrtare/ Goditja e katërt në merkato, Partizani përforcon krahun e djathtë

Andi Hadroj është përforcimi i radhës i Partizanit. “Demat” janë një nga klubet më aktive në merkato, teksa 22-vjeçari është përforcimi i katërt pas Sherif Kallakut, Eneo Bitrit dhe Xhulio Skukës.

Hadroj është aktivizuar më parë në Abissnet Superiore me Laçin dhe Bylisin. Anësori i djathtë, i cili mund të luajë edhe si si mbrojtës i majtë, ka firmosur për 2.5 vite me klubin kryeqytetas.

FK Partizani zyrtarizon arritjen e marrëveshjes me lojtarin Andi Hadroj. Mbrojtësi 22-vjeçar pas eksperiencave te Laçi dhe Bylis do të jetë pjesë e të kuqve në Superligë.

Hadroj i cili ka nënshkruar me Partizanin një kontratë për dy vite e gjysmë është vënë menjëherë nën urdhrat e trainerit Dritan Mehmeti”, lexohet në komunikatën zyrtare të klubit kryeqytetas.

Quiz: Premier League

Nëse jeni fans i futbollit anglez dhe ndiqni ndeshjet e tij, atëherë me siguri që do të dini edhe përgjigjet e quiz-it të mëposhtëm...


Të Fundit

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency