Futboll

Zyrtare, Guizhou Hengfeng prezanton Jahmir Hykën (pamjet)

Jahmir Hyka, pas Amerikës, zbulon edhe Kinën. Fantazisti 32-vjeçar është zyrtarizuar këtë të mërkurë si blerja e fundit e Guizhou Hengfeng, skuadër që militon në nivelit e dytë më të lartë të futbollit kinez.

Hyka konsiderohet nga ky klub futbollist me shumë cilësi dhe përvojë dhe që do të mund të japë një ndihmë të madhe për arritjen e objektivit, që është ngjitja në elitë.

Klubi Guizhou Hengfeng i kishte rezervuar një prazantim dinjitoz shqiptarit, që pritet të marrë çelësat e mesfushës së kësaj skuadre. Kina është etapa e radhës e futbollistit tiranas, që ka një karrierë të pasur nga Kategoria Superiore, në Greqi, Zvicër, Gjermani, SHBA dhe Izrael.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency