Abissnet Superiore

Zyrtare, Haris Dilaver ndan rrugët me Vllazninë!

E shtuna ishte ditë largimesh por edhe afrimesh te Vllaznia. Pas Eni Imamit nga shkodranët u largua zyrtarisht edhe Haris Dilaver njeriu që mbajti peshën e sulmit te kuqeblutë sezonin e kaluar. Afrimi i kroatit Ante Aralica i ka hapur rrugën e largimit bomberit bosnjak i cili nuk ka gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit e klubit shkodran për të rinovuar kontratën dhe ka mbyllur zyrtarisht bashkëpunimin me Vllazninë. Dilaver ishte një nga pikat më të forta të skuadrës së Brdaric në sezonin e kaluar teksa mes kampionatit dhe Kupës së Shqipërisë arriti të realizonte 15 gola. Në përfaqësimin e Vllaznisë në Kupat e Europës, Dilaver edhe pse u aktivizua në të gjitha ndeshjet nuk arriti të linte shenjë dhe kjo ishte një nga arsyet që solli edhe krisjen mes palëve.

NJOFTIMI – KF Vllaznia njofton opinionin sportiv se ka mbyllur bashkëpunimin me futbollistin Haris Dilaver. KF Vllaznia e falenderon lojtarin për kontributin e dhënë për skuadrën tonë gjatë sezonit të kaluar si dhe në fitimin e trofeut të Kupës së Shqipërisë, e po ashtu edhe në ndeshjet e Kupave të Europës dhe i uron suksese në karrierën e tij të mëtejshme. Faleminderit Haris Dilaver!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency