Kategoria Superiore

Zyrtare, Haris Harba largohet nga Kukësi!

U afrua me bujë të madhe te Kukësi madje të gjithë e cilësuan si pasuesin ideal të Sindrit Gurit, por nuk rezultoi aspak kështu dhe pas 4 muajsh Haris Harba i ka dhënë lamtumirën klubit verilindor. Ishte vetë klubi i Kukësit që në faqen zyrtare komunikoi mbylljen e bashkëpunimit me sulmuesin boshnjak i cili gjatë dy muajve të fundit kishte gjetur shumë pak hapësira në skuadër me trajnerin Cungu që nuk e preferonte. Harba me Kukësin zhvilloi në total 11 ndeshje në të gjitha kompeticionet. Tifozët verilindorë do ta mbajnë mend boshnjakun për atë gol spektakolar që realizoi në humbjen 5-2 ndaj Torpedo Kutaisit në ndeshjen e parë të turit të tretë kualifikues të Europa League. Klubi i Kukësit në komunikatën e tij e falenderon Harbën për kontributin e dhënë me fanellën e bluve dhe i uron suksese në karrierë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency