Ligue 1

Zyrtare, Herrera firmos deri në vitin 2024 me PSG

Lajmi që qarkullonte prej kohësh në media është zyrtarizuar pasditen e të enjtes nga klubi parizien. Mesfushori spanjoll është transferuar te kampionët e Francës me parametër zero pasi në 30 qershor i përfundoi kontrata me Manchester United. Herrera i cili pas 1 muaj do të mbushë 30-vjeçar ka firmosur një kontratë 5-vjeçare me klubin nga Parc des Princes dhe nëse e respekton atë deri në fund gjasat janë që ta mbyllë karrierën te PSG. Te klubi parizien Herrera do të mbajë veshur fanellën me numër 21 dhe do të përfitojë plot 7 milionë euro në sezon. Me Manchester United Ander Herrera luajti për 5 sezone duke zhvilluar në total 189 ndeshje dhe duke shënuar 20 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency