Bundesliga

Zyrtare, Hummels rikthehet te Dortmundi

Rikthim i bujshëm te Borussia e Dortmundit. Verdhezinjtë nuk dinë të ndalen në merkato teksa kanë arritur sëfundmi marrëveshjen me Bayern Munich për të marrë shërbimet e gjigandit të mbrojtjes Mats Hummels. Për ish lojtarin e kombëtares gjermane bëhet fjalë për një rikthim te Dortmundi skuadër tek e cila ka luajtur për 8 vite nga 2008-ta në 2016-ën duke mbajtur në krah edhe shiritin e kapitenit. Kartoni i Hummels i ka kushtuar Borussias plot 30,5 milionë euro ndërkohë që ende nuk dihet kontrata që do të firmosë 30-vjeçari me Dortmundin. Hummels është blerja e 4-t e vedhezinjëve në këtë merkato pas Schulz, Thorgan Hazard dhe Julian Brandt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency