Europa League

Zyrtare, Inter-Ludogorets me dyer të mbyllura, edhe 5 sfida të Serisë A pa tifozë

Tashmë është zyrtare: Inter-Ludogorets, sfida e kthimit e fazës së 1/16-ave të Europa League-s do të luhet pa tifozë.

Njoftimi u dha nga klubi bullgar, që shpjegonte se “UAFA i kishte komunikuar zyrtarisht që ndeshja me Interin në “San Siro”, e programuar për t’u zhvilluar të enjten, në orën 20:45, do të zhvillohet me dyer të mbyllura.”

Alarmi për përhapjen e Coronavirusit dhe situata me të infektuarit në Lombardi e kanë detyruar UEFA-n të jetë e kujdesshme dhe të pranojë kërkesën e zikaltërve për ta zhvilluar këtë takim me dyer të mbyllura. Inter-Ludogorets nuk do të jetë një sfidë e nxehtë në shkallët e stadiumit, por të paktën do të jetë e sigurt dhe në linjë me vendimet e Federatës Italiane të Futbollit për ndërprerjen e disa ndeshjeve të Serisë A në fundjavë.

Gjithashtu, me dyer të mbyllura do të luhen edhe 5 sfida të Serisë AJuventus-Inter, Milan-Genoa, Parma-SPAL, Sasuolo-Brescia dhe Udinese-Fiorentina. Të gjitha kë sfida luhen në zonat ku është përhapur Coronavirusi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency