Serie A

E bujshme, Interi merr dritën jeshile nga UEFA, pritet merkato milionere!

Tifozët e Interit mund të marrin frymë lirisht pasi tashmë gjasat janë që klubi zikaltër të zhvillojë një merkato me emra “big” dhe të kushtueshme gjatë kësaj, kjo sespe zikaltrit janë liruar zyrtarisht nga problemet që kishin me UEFA-n në lidhje me Fair Play Financiar pasi kanë përmbushur me sukses kërkesat e qeverisë europiane të futbollit në marrëveshjen që kishin nënshkruar para 4 vitesh, duke dalë përfundimisht nga regjimi i “Settlement Agreement”.

E konfirmon UEFA në adresën e saj zyrtare, ku komunikon rrugëtimin virtuoz të përshkruar nga klubi zikaltër që nga viti 2015 dhe që ka sjellë gjatë këtij sezoni plotësimin e të gjitha kërkesave që organi kishte vendosur bashkë me presidentin e asaj kohe, Erick Thohir.Bashkë me Interin, çlirohen edhe Astana (Kazaksitan) dhe Besiktas (Turqi), ndërsa shtyhet “amnistia” e Trabzonspor, pasi në bilancin e fundit nuk ka respektuar bilancet. Kështu, tani Interi ka mundësi që të rrezikojë dhe investojë shuma të mëdha në merkato, por duke ditur se pas 3 vitesh, bilanci duhet të jetë jo shumë tejlakues në humbje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency