Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Zyrtare/ Ish-sulmuesi i Milan firmos me klubin e 11-të në karrierë

Jeremy Menez është zyrtarisht lojtari më i ri i skuadrës së Bari-t.

Ndonëse në moshën 36-vjeçare, ish-sulmuesi i Milan nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli i luajtur dhe së fundmi ka firmosur me klubin e 11-të në karrierën e tij.

Lexo edhe: 

Klubi i Barit ka zyrtarizuar afrimin e francezit, me të cilin kanë nënshkruar për një sezon.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...

La Liga

Valencia ndal Realin e Madridit në “Mestalla” në një barazim 2-2, ku protagonisti kryesor i ndeshjes bëhet gjyqtari Gil Manzano. Po luhej minuta e...