Eredivisie

Zyrtare, Jaap Stam trajner i Feyenoordit nga sezoni i ardhshëm

Karrierë në shkëlqim për holandezin Jaap Stam. Ish-mbrojtësi i PSV Eindhovenit, Manchester United, Lazios, Milanit dhe përfaqësueses holandeze nga sezoni i ardhshëm do të jetë trajner i Feyenoordit në Eredevisie.

Lajmi u dha nga vetë klubi me qendër në Roterdam, nëpërmjet një komunikate për shtyp. Stam, që ka firmosur një kontratë me kohëzgjatje deri në qershor të vitit 2021, do të marrë vendin e Giovanni Van Bronckhorst, nën drejtmin e të cilit Feyenoordi fitoi titullin në Holandë në vitin 2017, pas plot 18 vitesh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency