Kategoria Superiore

Zyrtare, Kukësi bën goditjen e dytë në merkato, merr një sulmues!

Pas Ardit Hilës, Kukësi bën edhe goditjen e dytë në merkato. Klejdi Daci është zyrtarisht sulmuesi më i ri i skuadrës verilindore, një afrim i përfolur prej disa javësh ky, por vetëm tashmë ka marrë formë zyrtare. Pero Pejiç drejtori i ri sportiv i verilindorëve ka arritur akordin me futbollistin i cili ka firmosur për 2 vite me Kukësin dhe ka qenë vetë klubi me një njoftim në rrjetet sociale që ka zyrtarizuar gjithçka. Daci i cili gjatë dy sezoneve të fundit ka qenë pjesë e Kastriotit është një futbollist që ka dalë nga akademia e Partizanit.

“Futboll Klub Kukësi njofton se sulmuesi Klejdi Daci është zyrtarisht pjesë e skuadrës sonë. 22-vjeçari nga Kukësi ka firmosur sot një kontratë për 2 sezone me ekipin tonë, duke shtuar në këtë mënyrë numrin e futbollistëve nga Kukësi në ekip. Daci ishte pjesë e Kastriotit në sezonin e fundit duke shënuar edhe 5 gola në 23 ndeshje të zhvilluara. Klubi i Kukësit i uron shumë suksese Dacit me fanellën e qytetit të tij dhe sa më shumë trofe. Suksese Klejdi!”, njofton klubi i Kukësit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency