IPKO Superliga

Zyrtare, Lamçja rikthehet në Kosovë, prezantohet te skuadra e re

Vetëm disa muaj pasi u largua nga Kosova për të firmosur me Bylisin, Eri Lamçja rikthehet në Ipko Superligën e Kosovës por këtë herë për të mbajtur veshur fanellën e skuadrës së sapongjitur në elitë, Vushtrisë. Lajmi është zyrtarizuar nga vetë klubi kosovar në faqen e zyrtare. Lamçja nuk arriti të gjente gjuhën e përbashkët me drejtuesit e Bylis pas eksperiencës 6-mujore në Kategorinë e Parë me skuadrën ballshiote dhe për këtë arsye vendosi të rikthehet në IPKO Superliga. Në Kategorinë Superiore, 25-vjeçari nga Elbasani ka luajtur fillimisht me skuadrën e vendlindjes së tij ndërsa më pas me Teutën dhe Luftëtarin, pikërisht te gjirokastritët ka spikatur më shumë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency