Serie B

Zyrtare, Lazio huazon Durmisin në Serie B!

Pas eksperiencës 6 mujore te Nice në Francë në gjysmën e dytë të sezonit të kaluar Riza Durmisi u rikthye te Lazio në verë, por duke mos qenë në planet e trajnerit Simone Inzaghi, futbollisti me origjinë shqiptare nuk u aktivizua në asnjë ndeshje dhe për pjesën më të madhe të kohës ka qëndruar në tribunë, për këtë arsye Lazio i ka gjetur një destinacion të ri. Në pamundësi për ta shitur në këtë periudhë krize financiare prej pandemisë COVID-19, Igli Tare ka vendosur ta huazojë Durmisin deri në fund të këtij sezoni te skuadra tjetër e Claudio Lotitos, Salernitana në Serie B, aty ku futbollisti i përfaqësueses daneze do të ketë mundësi të aktivizohet rregullisht. Lajmi i zyrtarizimit të huazimit të Durmisit është publikuar nga vetë klubi bardhekaltër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency