Formula 1

Zyrtare, Lewis Hamilton te Mercedesi edhe për vitin 2021

Marrëveshja, praktikisht, ishte arritur para disa ditësh, por zyrtarizimi erdhi sot. Lewis Hamilton do të garojë për Mercedesin edhe gjatë vitit 2021. Skuadra gjermane i ka përmbushur kërkesat ekonomike të 7 herë kampionit të botës, që do të ketë një rol përtej të qenit piloti numër 1 i Mercedesit.

“Po pres me padurim të nis sezonin tim të nëntë me shokët e skuadrës së Mercedesit. Kemi arritur rezultate të pabesueshme bashkë e tani rinisemi nga këtu për të arritje të tjera. Do të vijojmë të rritemi si brenda pistave dhe jashtë tyre,” – deklaroi piloti britanik.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency