IPKO Superliga

Zyrtare, Llapi firmos për 1-vit me ish-mesfushorin e Skënderbeut

Tjetër afrim në merkato për Llapin. Skuadra nga Podujeva ka zyrtarizuar afrimin e ish-mesfushorit të Skënderbeut Argjend Mustafa i cili sezonin e fundit ishte pjesë e Prishtinës dhe vetëm ditën hënë zyrtarizoi largimin e tij nga skuadra kryeqytetase. Nuk vonoi shumë dhe Mustafa ka gjetur menjëherë një skuadër të re për të vijuar karrierën. Ai ka firmosur një kontratë 1-vjeçare me Llapin dhe konsiderohet një afrim shumë i rëndësishëm për skuadrën e drejtuar nga Tahir Batatina. Në karrierën e tij të deritanishme mesfushori bjond ka luajtur edhe me dy skuadrat e qytetit të Mitrovicës, Trepça ’89 dhe Trepça, pa harruar Skënderbeun dhe Prishtinën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency