Merkato

Zyrtare, Malcom zgjedh Rusinë, transferohet te Zenit

Mungonte vetëm zyrtarizimi por tashmë edhe ai ka ardhur. Malcom është futbollisti më i ri i Zenitit të Shën Petersburgut. Pas vetëm 1 sezoni braziliani ka lënë Barcelonën aty ku nuk arriti të spikaste duke u transferuar në Premier Leaguen ruse. 40 milionë euro ka derdhur Zenit në arkat e Barcelonës, plus 5 milionë të tjera në formë bonusesh, ndërkohë që Barça ka ruajtur dhe një % të vogël të kartonin të Malcom në rast rishitjeje. 22-vjeçari me Zenitin ka firmosur një kontratë 5-vjeçare.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency