Futboll

Zyrtare, Manaj firmos për 5 vite me Albaceten, biznes fitimprurës për Interin

Mungonte vetëm zyrtarizimi por edhe ai ka ardhur pasditen e sotme me një njoftim në Tëitter nga klubi i Albacetes. Rey Manaj është larguar përfundimisht nga Interi dhe ka firmosur një kontratë 5-vjeçare me skuadrën e Segunda Division. Klubi iberik ka bërë të ditur se ka derdhur në arkat e Interit rreth 2,5 milionë euro për kartonin e futbollistit të kombëtares shqiptare, me Interin që e bleu nga Cremonese Manajn disa vite më parë për vetëm 500 mijë euro dhe tashmë e ka shitur 5 herë më shumë. Pas disa sezoneve në huazim në vitin e fundit pikërisht te Albacete, Manaj tashmë është përfundimisht një lojtar i Albacetes.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency