Serie A

Zyrtare, Mandzukic firmos me Milanin, zgjedh numrin 9!

Mario Mandzukic tashmë është zyrtarisht një futbollist i ri i Milanit. Mëngjesin e sotëm në orën 9:30, sulmuesi kroat mbrriti në zyrat e klubit kuqezi aty ku firmosi kontratën 6 mujore me një përfitim prej 1,8 milionë eurosh neto e cila do të rinovohet automatikisht me një tjetër vit nëse Milani arrin të kualifikohet në Champions League.

Te kuqezinjtë ish-bomberi i Juventusit i cili në këtë pjesë të parë të sezonit ka qenë pa skuadër pas largimit nga katariotët e Al Duhail, do të mbajë veshur fanellën me numër 9 dhe shikohet si zëvendësuesi ideal i Ibrahimovic në qëndër të sulmit, por Mandzukic na ka mësuar gjatë aventurës te Juventusi të përshtatet edhe si sulmues krahu dhe nuk do të ishte aspak çudi që të luante njëkohësisht me Zlatan. Ai do të ketë nevojë për disa ditë stërvitje për të rigjetur formën optimale duke patur parasysh që është pa aktivitet që nga fundi i sezonit të kaluar, megjithatë gjasat janë që 34-vjeçari të grumbullohet për derbin e Milanos në Kupë ndaj Interit, mesjavën e ardhshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency