Merkato

Zyrtare, Mandzukic largohet nga Juventusi, transferohet në Katar

Mario Mandzukic gjen gjuhën e përbashkët me Al Duhail dhe transferohet te kampionët e Katarit aty ku do të gjejë ish-shokun e tij të skuadrës Mehdi Benatia. Pas 6 muajve si i burgusor te Juventusi ku as nuk stërvitej dhe as nuk luante me bardhezinjtë, sulmuesi kroat ka vendosur ta vazhdojë karrierën në kontinentin aziatik. Fillimisht mediat italiane nxorrën lajmin se marrëveshja mes palëve dështoi por mesa duket, drejtuesit e Al Duhail e kanë rritur vlerën e kontratës në orët e fundit, dhe Mandzukic ka nënshkruar zyrtarisht me Al Duhail. Mandzukic ka firmosur një kontratë 18-mujore me Al Duhail. 33-vjeçari largohet nga Juventusi pas 4 vitesh e gjysmë ku ka regjistruar 162 ndeshje të luajtura 44 gola, teksa ka fituar edhe 9 trofe brenda Italisë me bardhezinjtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency