Merkato

Zyrtare, Mario Gotze e mbyll me Dortmundin

Mario Gotze nuk do të jetë pjesë e Borussia Dortmundit sezonin e ardhshëm. Autori i golit të fitores së Gjermanisë në Botërorin e vitit 2014 dhe klubi verdhezi kanë vendosur të ndajnë rrugët në përfundim të sezonit.

Komunikimi zyrtar u bë para se të niste transferta me Ëolfsburgubn nga drejtori sportiv i verdhezinjve, Marc Zorc, në “Sky Germania”: “Raporti ynë me Marion do të mbyllet këtë verë. E kemi marrë bashkërisht këtë vendim pas një bisede të qetë. Mario është një djalë i shkëlqyer.”

Për Gotzen ka interes të madh nga disa klube me emër të Serisë A si Milan, Lazio dhe Roma. Nuk përjashtohet mundësia që 27-vjeçari të joshet nga ofertat kineze.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency